Модельный ряд KIA

Отзыв о KIA Rio 2017 года

Автомобиль: KIA Rio Hatchback 2017 г.в., хэтчбек, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 55000 км, двигатель - 1.4 бензин
Автор: Олесь (Украина, Ивано-Франковск)   13.02.2023

Чомусь додати інфо до попереднього свого відгуку не можу, тому пишу новий, останній написаний відгук був на 24тис.км.

Зараз пробіг - 55 тис.км, авто обслуговується тільки на офіціалі раз в 7-8 тис. км. (так, це не дешево, але буде вся історія про авто для наступного власника, мінімально зрозуміла гарантія на виконання робіт та "+" коли буду збиратись продавати).

Середній розхід стабільний біля 7 літрів. Машинка ні разу не підвела, нічого до тепер навіть враховуючи наші дороги де грюкотить в салоні чи скрипить, руль не стерся, сідуха не просіла, комфорт їзди не змінився, з запчастинами проблем не було навіть в такі не легкі часи, ні по чому проблем не відбулось, пробіг звичайно не великий, але і ніяких мінусів не замітив.

Як і раніше єдиним мінусом в даному авто є низький кліренс переднього бампера, на всі бордюрки які б хотів не виїдеш. Дуже задоволений авто, але я і купляв його з розрахунком - простий - надійний.

Плюсы автомобиля: Та класна тачка, в якій є все для повсякдення.

Минусы автомобиля: Низький кліренс переднього бампера, без поперекової підтримкі сидіння водія (не вау на дальні поїздки).

Совет покупателю: Якщо потрібне надійне авто і не дороге в обслуговуванні авто, яке не буде виносити гроші з сімейного бюджету на ремонти - можете сміло купляти.

Тест-драйв KIA Rio: KIA Rio. Повзрослевший южанин
KIA Rio. Повзрослевший южанин

Презентация автомобиля с таким жарким и солнечным названием однозначно должна проходить в теплых краях! Поэтому для знакомства с новым поколением KIA Rio мы мы на пару дней перенеслись из заснеженной столицы на побережье Атлантического океана. Локация просто великолепная, но и там

Продажа б/у Rio

KIA Rio 2021 KIA Rio 18.000$ 2021 16.000 км