Модельный ряд KIA

Отзыв о KIA Rio 2017 года

Автомобиль: KIA Rio Hatchback 2017 г.в., хэтчбек, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 24000 км, двигатель - 1.4 бензин
Автор: Олесь (Украина, Ивано-Франковск)   20.01.2022

Катаюсь на тачці вже рік, я другий власник, проїхав приблизно 10000км, вибір впав на це авто тому що потрібне було авто яке буде використовуватись в режимі великого міста в Європі, яке буде на автоматі та надійне з більш-їменш адекватним світлом, та 6 подушок безпеки.

До цього їздив на опель корса, форд мондео, джетта, хюндай купе, аккорд 7, прадо 120, тігуан та мб х164. Порівнювати буду тільки з корсою як ви можете зрозуміти. Вона була колись давно але залишила гарні враження. Явно сучасніша, для мене нормальний звичайний вигляд, фари лінзовані - світло адекватне, є клімат. Габарити зрозумілі. Середній розхід 7-7.5. Манера їзди разом з потоком як на трасі так і в місті. Для неї 100кс достатньо для спокійного пересування. Після 130км/год із-за того що легка приходиться ловити на трасі тому комфортна швидкість до 130км/год. Шумно при таких швидкостях. Але до до 80-90 нормально.

Посадка досить комфортна, мій ріст 177см, є isofix. 4 ступка переключає як любий гідротрансформатор. На трасі розхід міг б бути і менший але із-за 4 ступки обороти на швидкості 120-130 3.5 тисячі. Габарити відчувається дуже нормально. З мінусів погана шумка на високій швидкості, якість пластику самий дешевий, але за цей пробіг нічого не скрипить. Підвіска м'ягка. З ямами норм справляється. Мінус передній бампер з губою низько треба бути акуратним з бордюрами бо не на всі виїлеш. Якщо потрібна просто машина яка не буде вам парити мозок, дешева в обслуговуванні я б радив приглянутись. На поїздках дальше ніж 350км сідушка не сама комфортна бо немає поперекового підпору. Все що потрібно для просто пересування з точки А в точку Б є. Може їсти 92 бензин але тоді і динаміка інша. Не раджу такого робити.

Тест-драйв KIA Rio: KIA Rio. Повзрослевший южанин
KIA Rio. Повзрослевший южанин

Презентация автомобиля с таким жарким и солнечным названием однозначно должна проходить в теплых краях! Поэтому для знакомства с новым поколением KIA Rio мы мы на пару дней перенеслись из заснеженной столицы на побережье Атлантического океана. Локация просто великолепная, но и там

Продажа б/у KIA

KIA Rio 2021 KIA Rio 18.000$ 2021 15.000 км