Модельный ряд KIA

Отзыв о KIA Rio 2019 года

Автомобиль: KIA Rio Hatchback 2019 г.в., хэтчбек, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 26600 км, двигатель - 1.4 бензин
Автор: Дмитро (Украина, Полтава)   03.04.2020
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 7.0 л/100км, средний: 8.2 л/100км

Машину придбав у травні 2019 року. Комплектація Престиж. Станом на квітень 2020 року, проїхав вже 26 000 км. Що можна сказати, машиною в цілому задоволений. По розходу, при середній швидкості 120 по трасі розхід – 7 літрів, 130 – 8 літрів, 140 – майже 9 літрів. Середній розхід пального за весь цей час складає 8.5 літрів. Динаміки у місті вистачає, як на мене, проте на трасі, все таки 4 ступінчатого автомату замало! Комплектацію Престиж вважаю найоптимальнішою, є все що потрібно в наш час (клімат, підігріви, мультимедія і п.п…). Салон складає приємне враження, єдине, що після зими з’явились «свєрчки» (не постійно, проте час від часу). Штатне освітлення хороше, особливо в порівнянні з Хюндай Акцент, за весь період дальнім світлом практично не користувався). Шумоізоляції вистачає до 110 – 120 км/год, далі уже в салоні шумно. В цьому класі, за такі гроші я вважаю, конкурентів немає! Якось так, якщо коротко.

Плюсы автомобиля: Хороше авто за свої кошти.

Минусы автомобиля: кліренс))

Kiri1971

Завжди всі пишуть "за ці гроші конкурентів немає"......є море...Фіат Тіпо,Логан,Сандеро....і ще багато,багато інших нічим не гірших авто...

rdiesel

Kiri1971, ви в Логані їздили? Ви сиділи в тому не комфортному, пластиковому салоні? Який він конкурент?

b.i.s.

rdiesel, вибачаюся, а в Rio який салон? Карбон, шкіра, шпон та алюміній?

Kiri1971

Сидів,...мені в ньому не жити...це всього навсього засіб пересцвання,в нас це ррзкіш...мені пофіг,який там пластік,мені головне,щоб мою жопу віз з пункта А в пункт В....і не сосав гроші

Shep

Kiri1971, ну так логан как раз для таких как Вы, которым пофиг что за повозка их довезет... а есть люди которым важно чтобы вокруг было красиво и комфортно, а не как будто петарду в ведре с пластиком взорвали... у каждого свои приоритеты, у меня салон логана и дастера рвотный рефлекс вызывает, для таких как я в логане можно ездить только глядя в окно... но еще я люблю чтобы наощупь материалы были нормальные, поэтому риа я бы тоже не купил, потому что ужаснее кожи/кожзама на руле я еще не встречал!

Shep, на рахунок логана цілком з вами згоден! але хочу зауважити, що шкіра на кермі в РІО цілком пристойної якості!!!можливо в попередніх версіях шкіра і не найкраща, проте в мене зауважень немає! мене влаштовує!

Kiri1971

Равон 4....за менші гроші...корабль...з величезним багажніком,потужною підвіскою,і кліренсом,як у паркетника....їздив по бездоріжжю...йде,як Туксон...

Kiri1971, ну, ... якби я Вас не стримую від купівлі Равона) також можете взяти ЛАДУ,...теж кажуть чудове автом )
Обсягу багажника в РІО мені вистачає з головою, тим паче що 98 % часу багажник пустий а щоб був кліренс як у паркетника то мабуть треба розглядати паркетники, а РІО все таки хетчбек!

Kiri1971

dima1505, в мене Тойота....

Kiri1971

Кіа Ріо хороша машина...там багато всяких примочок натикано...це факт...але,чим далі...тим більше впевнююсь,що нам щось треба з мінімумом електроніки,і високим кліренсом...а взагалі удачі....головне,щоб самому подобалось...і гроші не тягнула...

Kiri1971, Дякую! Примочками - задоволений, так само як і авто! Гроші - машина не тягне з сімейного бюджету!
За рік часу не пошкодував жодного разу, що взяв саме це авто!

Василь К

Цікава машинка. В кіа якось "не паркетники" взагалі втратили популярність, мабуть, як і в інших авто сього сегменту. Тому завжди цікаво читати про них

Василь К, тому я і вирішив написати відгук! Коли вибирав, важко було найти відгуки про цей автомобіль

Ябадабаду

Ну не знаю, возможно, в рио пластик более элитных сортов, чем логанах и т.п., но по первому впечатлению цена на авто относительно его эксплуатационных характеристик космическая. Обычный заурядный В-класс с не самым современным мотором, древним автоматом, посредственной управляемостью, тесным салоном, клиренсом 13 см, что у нас даже для города тоскливо.
А так, да, симпатишная)) Если Вам в авто важны "бантики", то ЖЫРРР)))
По поводу пустая - не пустая. Может я чего-то недопонимаю, но ИМХО большинство "очень нужных и важных опций" используются владельцем дважды: первый раз - попробовать, второй - похвастаться))

Ябадабаду, в Ріо пристойна керованість, зовсім не тісний салон, особливо в порівнянні з логаном чи сандеро! кліренсу в місті достатньо, в принципі я писав про це. А щодо опцій - то я ними не вихваляюсь а постійно користуюсь, тому при виборі авто якраз велику увагу і приділяв тому, які є опції! А взагалі, на мою думку, краще взяти дешевше авто, проте в максимальній комплектації, чим брати просто авто з кермом та гальмами!

Shep

Ябадабаду, интересно о каких конкретно опциях Вы говорите в последнем предложении?

Ябадабаду

Shep, для каждого они свои. Я, например, даже музыку в автомобиле не слушаю, в движении отвлекает, а если где-то нужно кого-то ждать, то обычно интереснее в интернет со смартфона зайти. Задние стеклоподъемники реально водителю не слишком полезны и т.д.
А так, подогревы, стеклоподъемники, парктроники, климат, камера, андроид-авто сейчас даже в логане есть. Иногда хочется камеру кругового обзора, но боюсь ее киа тоже нет.
Что принципиального есть в киа рио престиж?

Shep

Ябадабаду, ну я вот машину когда брал акционную, она была в максимальной комплектации и там уже были опции, за некоторые из которых я бы зажмотил денег, если бы собирал авто сам... например автозатемнение зеркала, датчики света/дождя и тд... но когда я с ними поездил, я уже не представляю авто без этих опций... это просто очень удобно и к этому быстро привыкаешь!

jurgen1508

середній 8.2 жесть, можливо агресивна манера, в мене середній за рік (всі 4 сезони) 99% місто 7.2 л

Тест-драйв KIA Rio: KIA Rio. Повзрослевший южанин
KIA Rio. Повзрослевший южанин

Презентация автомобиля с таким жарким и солнечным названием однозначно должна проходить в теплых краях! Поэтому для знакомства с новым поколением KIA Rio мы мы на пару дней перенеслись из заснеженной столицы на побережье Атлантического океана. Локация просто великолепная, но и там

Продажа б/у Rio

KIA Rio 2021 KIA Rio 18.200$ 2021 14.000 км