Модельный ряд KIA

Отзыв о KIA Rio 2017 года

Автомобиль: KIA Rio Hatchback 2017 г.в., хэтчбек, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 100 км, двигатель - 1.4 бензин, комплектация - business
Автор: юра (Украина, Луцк)   30.01.2018
Расход в городе: 7.5 л/100км, по трассе: 6.5 л/100км, средний: 7.5 л/100км

Купувалось авто як друге в сімї, основна вимога автомат і невеликі витрати пального. Так як це вже третя кіа в нас, то звикли швидко. Виглядає дуже гарно ззовні, взяли в білому кольорі. Дещо низький передній звіс, тому обережно з бровками. Всередині все інтуітивно зрозуміло і гарно. Шумоізоляція сподобалася, дійсно тихо в салоні. Підвіска загалом сподобалася, єдине що передня на нерівностях видає певні звуки, чого немає в кіа сід, але не напрягає. Дуже переживав з поиводу витрат пального. За перших 100 км стало зрозумілр що при економній їзді в місті можна вийти на 7л., по трасі ще менше, думаю 6.5 легко, якщо в місті не економити то мабуть і до 9 дійти можна, коротше розхід сильно залежить від навиків та манери їзди. Ще смущала коробка 4ат, але ніби нормально, працює гарно. Машина в міському потоці не тіряється, а після 2500 обертів взагалі гарно тягне. По комплектації не розписую, все як тут на сайті. Плюс ділєр кіа як завжди в подарунок надав килимки та захист, тонування не дарували, бо воно заводське.

Плюсы автомобиля: Корейська зборка, дизайн.

Минусы автомобиля: По великому рахунку немає.

Через 9 дней юра дописал: За перших 400 км суто місто з прогрівами розхід 8.3, косяків не виявлено.

Fuji

Хороший авто. Хотел купить предыдущий Рио, но его не оказалось в салоне и был куплен Сид.

ну друге в нас якраз сід

Тест-драйв KIA Rio: KIA Rio. Повзрослевший южанин
KIA Rio. Повзрослевший южанин

Презентация автомобиля с таким жарким и солнечным названием однозначно должна проходить в теплых краях! Поэтому для знакомства с новым поколением KIA Rio мы мы на пару дней перенеслись из заснеженной столицы на побережье Атлантического океана. Локация просто великолепная, но и там

Продажа б/у Rio

KIA Rio 2008 KIA Rio 6.900$ 2008 74.000 км